ATC Language Schools

40 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce öğreten ATC Language Schools, İrlanda’da düzenlendiği konaklamalı junior programlarına ek olarak, yıl boyunca yetişkinler için de İngiltere ve İrlanda’da 3 yeni, yıl boyu programı sunuyor. ATC Language Schools; Quality English, ACELS, MEI, British Council ve English UK gibi uluslararası eğitim alanında önde gelen kurumların faal üyesidir ve her biri tarafından akredite olmuştur.

Birçok noktada özenle seçilmiş olan ev sahibi ailelerimizin yanı sıra, yetişkinler için çeşitli konaklama seçeneklerimiz de bulunuyor. Buna ek olarak, hem evde, hem de aile yanında konaklama opsiyonuna sahip, 8 farklı junior yaz merkezini de sunuyoruz.

Dublin şehir merkezinin tam ortasında yer alan South William Street’teki 16 sınıflı Dublin okulumuz ve merkezin güneyinde, deniz kenarındaki Bray okulumuz ile İrlanda’da 2 farklı noktada hizmet veriyoruz.

İngiltere’nin güneyinde ise, Londra’ya 1 saatten daha yakın mesafede bulunan Winchester’da yetişkinler için yıl boyu eğitim veren küçük bir okulumuz daha bulunmaktadır.

ATC ile hazırlanan öğrenciler, Genel ve Yoğun İngilizce Programlarının yanında Sınav Hazırlık Programları veya Öğretmen Eğitim Programları gibi kapsamlı birçok plandan kendilerine uygun olanı seçebilir.

ÜLKE

İrlanda, İngiltere

ŞEHİR

Dublin, Bray, Winchester

PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavı Hazırlık, İş İngilizcesi, Öğretmen Eğitim Programları, Özel Eğitimler için İngilizce, Yıl Boyu Junior Programları, Junior Yaz Programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Otel, Öğrenci Evi

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter