Bayswater College

1973 yılında kurulan ve dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye kaliteli eğitim sunan Bayswater College, British Council ve Digital Marketing Institute tarafından akredite edilmesinin yanı sıra English UK ve ALTO üyesidir.

Bayswater College olarak bir çok farklı yaş grubu ve ihtiyaca yönelik eğitim sunuyoruz. IELTS hazırlığından Family Holiday programlarına kadar uzanan bir yelpazeye sahibiz. Okulumuz aynı zamanda Dijital Pazarlama için ihtiyacınız olan temel ve önemli becerileri geliştirebileceğiniz Professional Diploma in Digital Marketing programını sizlere sunuyor. NQF Level 5 seviyesinde olan bu program 4 hafta sürüyor.

Bütünüyle yenilenmiş olan okulumuz Londra?nın merkezinde yer alıyor ve içinde interaktif dokunmatik ekranlarla donatılmış 15 sınıf bulunuyor. Ayrıca okulumuz öğrenciler için 4 ortak alana, sessiz çalışma alanlarına ve ortak kullanımlı mutfağa sahip. Okulumuz, Londra?nın özenle seçilmiş bölgelerine, görülmesi gereken yerlerine ve müzelerine düzenlenen geziler ile harika bir sosyalleşme fırsatı da sunuyor. Yerel şirketlere geziler ve okulu ziyaret eden konuşmacılar da okulumuzun sağladığı fırsatlar arasındadır. Bayswater College aynı zamanda bir sosyal girişimdir ve imkanları az olan çocukların eğitim alabilmeleri için de çalışmaktadır. Bayswater College?da eğitim aldığınız her hafta için, sizin ülkenizdeki eğitim projelerine destekte bulunacağız.

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Londra

PROGRAMLAR

? Genel İngilizce Programları
? Sınav Hazırlık Programları (IELTS),
? Explore London Programı,
? Bire Bir Dersler,
? Aile Programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Evi

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter