Bellerbys College

Bellerbys College, uluslararası öğrencileri İngiltere?de lise eğitimi ve Birleşik Krallık?taki üniversitelerde eğitim almak için hazırlama konusunda uzun bir geçmişe ve deneyime sahiptir. Okulumuz, öğrencilerin üniversite başarılarını pekiştirme ve kişisel ilerleme elde etmesi konusunda uzmanlık sahibidir.

Bellerbys, uluslararası öğrenciler için özel olarak hazırlanmış bir eğitim ve öğretim tekniğine sahiptir. Kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş olan eğitim programı öğrencilerin akademik başarılarını en üst seviyeye ulaşmalarına yardımcı olur.

Okulumuzda en modern öğretim teknolojileri ile öğrencilerimiz için hem verimli hem de etkili farklı öğrenme yolları geliştirilmiştir. Akıllı tahtalar sayesinde öğretmenler, öğrenciler için çeşitli online kaynakları kolaylıkla paylaşabilirler. Eğitimi destekleyici elektronik destek ekipmanları sayesinde, ders esnasında öğretmen-öğrenci etkileşimi daha kolay ve etkili sağlanır.

50 yıllık deneyimiyle Bellerbys College, öğrencilerine kusursuz bir lise eğitim, Birleşik Krallık?ın en iyi üniversitelerinde eğitimlerine devam etme fırsatının yanı sıra yurtdışı eğitim hayatlarına başarılı bir geçiş dönemi ve hayat boyu sürecek dostluklar kurma fırsatı da sunar.

ÜLKE

-İngiltere

ŞEHİR

- Brighton, Cambridge, Londra

PROGRAMLAR

- Foundation Programı

- A Level Programı

- Lisans 1. Sınıf Programı

- Pre-Foundation Programı

- Bellerbys Yaz Programı

- GCSE Programı

- 1 Yıllık GCSE ve Pre-GCSE Programları

- Lise Programı

- İngilizce Hazırlık Programı

- IELTS Express Programı

KONAKLAMA

- Aile Yanı Konaklama

- 18 yaşından küçükler için tek ve çift kişilik yurt odaları

- 18 yaşından büyükler için tek ve çift kişilik odalar

- Deluxe ve Deluxe Plus odalar

- Londra yakınındaki McMillan Student Village?da tek kişilik odalar

- Tek kişilik ve çift kişilik stüdyo odalar WEB SİTESİ www.bellerbys.com

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter