Canadian College

Canadian College ve Canadian College of English Language, 1991 yılından beri, dil eğitimini Konaklama Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Proje Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Bilgi Teknolojileri (IT) ve İşletme Yönetimi gibi kariyer programları ile bir araya getiren kısa ve uzun dönemlik profesyonel Co-op (Work & Study) programlarını öğrencilerine sunuyor.

Co-op programlarımız, öğrencilerin ilgili alandaki bilgi birikimlerinin artması ve uygulamalı pratikle deneyim kazanmalarının yanı sıra, sektörün büyük çoğunluğunca tanınmış olan Proje Yönetimi Enstitüsü (PMI), Uluslararası Ticaret Eğitimi Forumu (FITT), Amerikan Otel ve Konaklama Eğitim Enstitüsü (AHLEI) ve ADOBE, Windows, CompTIA, RedHat ve CISCO gibi önemli firmalarca verilen sertifikaları elde etme fırsatını onlara sunar.

Canadian College of English Language (CCEL) ise, Smrt English müfredatını ve PAPERLESS ESL eğitim metodunu kullanan bir okuldur. Derslerimizdeki temel öğretim kaynaklarımız teknoloji ve çevrimiçi içeriklerdir. Öğretmenlerimiz tarafından, öğrencilerimiz için tümüyle dijital ve web tabanlı olarak oluşturulan Smrt, internetin öğrenim ve öğretim alanlarındaki potansiyelini gün yüzüne çıkarmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin İngilizce’nin tüm alanlarında gelişmelerinin yanı sıra, birçok işveren kurum için oldukça önemli olan bilgisayar becerilerinin de gelişmesi sağlanmaktadır.

Aynı zamanda, Vancouver’daki devlet okullarındaki programlardan yararlanarak, çalışma amaçlı Post-Graduate Work Permit için adım atma olanağı da sunulmaktadır.

ÜLKE

Kanada

ŞEHİR

Vancouver

PROGRAMLAR

İngilizce Dil Eğitimi Programları (Yarı Zamanlı / Tam Zamanlı Yoğun ve Çok Yoğun), Tüm Seviyeler için İngilizce Programları, TOEFL, IELTS, Cambridge Sınav Hazırlık Programları, Coop Programları University Pathways Programı, İş İngilizcesi, Diploma ve Sertifika Programları (St. Lawrence College ortaklığında, Vancouver’da)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Yurtta Konaklama, Öğrenci Evinde Konaklama

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter