CES - Centre of English Studies

1979 yılında Dublin’deki kuruluşundan bu yana Centre of English Studies (CES), dünyanın bir çok ülkesinden binlerce öğrencinin dil eğitimi hedeflerine yardımcı olmaya devam ediyor. Geride kalan 40 yıl içerisinde ana merkezimize ek olarak İngiltere ve İskoçya’da merkezler açtık. 2018’de ise CES ailesi içindeki sekizinci okulumuzu Toronto, Kanada’da açmanın mutluluğunu yaşadık.

CES bir aile okuludur ve bu, merkezlerimizde tanık olacağınız değerlerimize de yansımaktadır. Eğitimci ve yöneticilerden oluşan ekibimiz öğrencilerin en üst seviye dil eğitimi deneyimini yaşamaları için çalışmaktadır. Bütün öğretmenlerimiz alanlarında donanımlı ve EFL öğretmenlik yeterliliğine sahiptir.

Dil eğitimi, öğrencileri dünyanın farklı köşelerinden kültürlerle iletişim kurabilmeleri için gerekli olan fırsat ve becerilerle donatmak amacını taşır. 2018 yılında 85 ayrı ülkeden öğrenciye okullarımızda eğitim vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

CES olarak tüm okullarımız aile yanı konaklama seçeneğinin yanı sıra, konut ve otel konaklamalarının da dahil olduğu geniş bir çeşitlilikte alternatif konaklama seçenekleri de sunuyor.

CES’te bizim için öğrenciler her zaman ilk sırada yer alır ve onların amaçlarına ulaşmaları için çalışırız. Bu amaç üniversiteye devam etmek, profesyonel hayatta terfi almak ya da sadece yeni bir dilde yetkin gelmek olalbilir; kendini adamış ekibimiz gerekli destek ve yol gösterme için her zaman öğrencilerin yanında yer alır.

ÜLKE

İrlanda, İngiltere, İskoçya, Kanada

ŞEHİR

Dublin, Londra, Worthing, Oxford, Leeds, Harrogate, Edinburgh, Toronto

PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programları, Yoğun İngilizce Programları, IELTS Hazırlık Programları, Cambridge Sınavları Hazırlık Programları, Kombine Edilebilen Programlar, Bire Bir Dersler, Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Programları, Uzun Süreli Programlar, Çok Merkezli Programlar, 50 Yaş ve Üstü için İngilizce ve Kültür Programları, Profesyoneller için İngilizce Programları, Öğretmenler için İngilizce Programları / CLIL

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Evi

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter