EC English

1905 yılına kadar uzanan ve yüksek kalitede eğitime adanmış tarihi ile Malta?da doğan EC English, şimdi dünyanın en önde gelen İngilizce konuşulan yerlerinde ? İngiltere, ABD, Kanada, Güney Afrika, Malta, Avustralya, Yeni Zelada - en yüksek kalitede İngilizce dil eğitimi sunmaya devam etmektedir.

Yılın En İyi Dil Okulu (Star Awards), Malta ve İngiltere?nin En İyi Dil Okulu (Türkiye UED) gibi pek çok prestijli ödüle layık görülen EC English, Orange Carpet Experience hizmetiyle de İngiltere Müşteri Deneyimi Ödüllerine layık görülmüştür.

Pek çok ikonik şehrin kalbinde bulunan modern ve rahat okullarıyle EC her yıl tüm dünyadan 140 ülkeden 40.000 üzerinde öğrenci ağırlamakta ve başarı garantisi vermektedir.

ÜLKE

İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Güney Afrika, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda

ŞEHİR

Londra, Brighton, Bristol, Manchester, Oxford, Cambridge, Boston, New York, Washington DC, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami, Montreal, Vancouver, Toronto, St. Julian?s, Cape Town, Dublin, Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Sydney, Auckland.

PROGRAMLAR

? Genel İngilizce
? Akademik İngilizce
? Üniversite Yerleştirme Programlar
? Sertifika Programları
? Çocuklar için İngilizce

EĞİTİM DİLİ

İngilizce, Fransızca (sadece Montreal için)

KONAKLAMA

? Aile yanı konaklama
? Paylaşımlı evler
? Paylaşımlı apartmanlar

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter