ELC Brighton / Chester / Eastbourne

The English Language Center, 1962’den beri Brighton’da ve 1936’dan beri Eastbourne’da okulları bulunan, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Her iki okulun da uluslararası alanda itibarı vardır ve British Council denetim sonuçlarına göre ‘Mükemmellik Merkezleri’dir. ELC Brighton, Brighton ve daha geniş anlamda İngiltere’nin en iyi dil okullarından biridir.

Bir eğitim kurumu olarak misyonumuz, yüksek kalitede öğretim ve mükemmel öğrenci hizmetleri sunmaktır. Herkesin farklı ihtiyaç ve farklı hedeflere sahip olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size bireysel ilgi göstereceğiz.

Dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza ve gerçek yaşamda iletişim kurmanıza yardımcı olmak için sunduğumuz hizmetler:

Her iki okul da merkezi bir konuma ve son teknolojiyi içeren mükemmel olanaklara sahiptir. Tüm konaklamalar okullarımıza 30 dakikalık mesafede bulunur. Deneyimlerimize göre, yaşadığınız yerden mutlu değilseniz iyi bir eğitim alamazsınız, bu nedenle aile yanı konaklamalarımız özenle seçilir ve bunun sonucunda öğrencilerimizden aldığımız geri bildirim her zaman olumludur.

ELC; İngilizce pratik yapmanızı, uluslararası arkadaşlar edinmenizi, Birleşik Krallık’taki yaşam tarzını öğrenmenizi ve bu güzel adayı keşfetmenizi sağlama amacı ile sosyal aktiviteler ve hafta sonu gezileri sunar. Tam zamanlı sosyal organizatörlerimiz, tüm hafta boyunca geziler düzenlemektedir

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Brighton ve Eastbourne

PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Yoğun IELTS Hazırlık, TOEIC Hazırlık, Akademik Yıl Programı, İş İngilizcesi/İdari İngilizce, Öğretmen Eğitimi

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

• Aile Yanı
• Yurt
• Öğrenci Evi
• Otel
• Konuk Evleri

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter