ELS Language Centers

Geride bıraktığımız 50 yıl boyunca ELS Language Centers 140 farklı ülkeden gelen 1 milyonun üzerinde uluslararası öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı oldu. ELS, dünyada ABD’de en çok kampüsü bulunan İngilizce dil okulu ağıdır ve bu ülkede çoğu üniversite kampüslerinde yer alan 50’den fazla eğitim merkezine sahiptir.

ELS Sertifikası, TOEFL® ve IELTS™ ile beraber, uluslararası öğrenci kabul aşamasında Amerika’da bulunan üniversiteler tarafından İngilizce yeterliliği alanında en çok kabul gören üç standart ölçütünden biridir. Buna ek olarak, ELS, Amerika’da standardize edilmiş İngilizce yeterlilik sınavları TOEFL®iBT ve IELTS™ uygulayan en büyük kurumdur. Amerika’da bulunan 600’den fazla üniversite bir “Advanced ELS Level” (Intensive English Program – English for Academic Purposes) programının tamamlanmış olmasını öğrenci alım sürecinde İngilizce yeterlilik açısından kabul etmektedir. ELS ile ortak çalışan 500’den fazla üniversite ise öğrencilere Şartlı Kabul Mektubu (Conditional Letters of Admission – CLA) yollayarak İngilizce dil yeterliliğinin sağlanması halinde üniversiteye kabulün gerçekleşeceğini bildirmektedir.

ÜLKE

ABD, Kanada

ŞEHİR

ABD: 42 Şehir
Kanada: 2 Şehir

PROGRAMLAR

Akademik İngilizce Programı, Genel İngilizce Programı, İş İngilizcesi programı, Yöneticiler için İngilizce Programı, Gençlik Kampları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Yurtta Konaklama Öğrenci Evinde Konaklama, Aile Yanı Konaklama

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter