Exhibitors

ILSC

ILSC Dil Okulları, 1991 yılından bu yana 100?den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerine dil eğitim programları sunmaktadır. ILSC Eğitim Grubunun Kolejleri, Öğretmen Eğitimi, İş için Dil Eğitimi ve Sürekli Eğitim departmanlarının da bulunduğu 5 bölüm içerisinde ILSC Dil Okulları en büyük ve en uzun süredir hizmet veren kurumdur.

İlkokulu 1991 yılında Kanada?nın Vancouver şehrinde açıldığından bu yana ILSC dil eğitiminde dünya lideri haline geldi.

2013 ve 2014 yıllarında ILSC, alanında çalışan diğer partnerleri tarafından dil eğitimi alanında kalitenin göstergesi olan Study Travel Magazine Ödülleri En İyi Zincir Okul ödülüne layık görülmüştür. Öğrencilerin seçkin ve hayatlarını değiştirecek bir eğitim ve yaşam tecrübesi kazandıkları ILSC Dil Okulları?nın dil ve kariyer eğitimi konusunda en iyi okullardan biri olmasını sürdürme misyonumuzu gerçekleştirmek için yüksek standartlardaki akademik başarımızı ve hizmetlerimizi korumak için çalışmaya devam ediyoruz.,

ÜLKE

Kanada, Avusturalya

ŞEHİR

Vancouver, Toronto, Montreal, Sydney, Brisbane, Melbourne

PROGRAMLAR

? Genel İngilizce
? Sınav Hazırlık
? Kariyer Programları
? Junior Kampları
? İş İngilizcesi

EĞİTİM DİLİ

İngilizce, Fransızca

KONAKLAMA

? Aile yanı konaklama
? Öğrenci Evi
? Hostel

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter