International Language Academy of Canada - ILAC

ILAC’ın Toronto ve Vancouver’da bulunan 9 adet butik okulu dünyanın en iyileri arasında yer alır. Bu okullar ferah ve modern alanlarıyla öğrenme ve sosyalleşme için mükemmel atmosferi sağlar.

ILAC olarak her sene dünyanın her yanından İngilizce eğitimindeki başarımızı ve müşteri memnuniyetimizi kanıtlayan ödüller almaktayız.

ILAC, Kanada’nın en büyük ve en çok ödül alan okuludur ve her sene 14,000’den fazla öğrenci ILAC’ı tercih etmektedir.

Dünyanın en canlı ve çok kültürlü ki şehrinde eğitim sunan ILAC’a 75’i aşkın farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. Ödüllü üniversite hazırlık programı, 80’i aşkın partner üniversiteye IELTS ve TOEFL olmadan kabul sağlar. Her sene 700’den fazla öğrenci ILAC sayesinde üniversitelere kabul alır. Öğrenciler hayat boyu devam eden arkadaşlıklar ve uluslararası bağlantılar kurma fırsatı yakalarlar.

TÜM DÜNYA ILAC’TA BULUŞUYOR

Kanada’nın dünyadaki en iyi yüksek öğrenim sistemine sahip olduğunu ve gerçek ‘’Fırsatlar Ülkesi’’nin kapılarının dünyanın en parlak zekalarına açık olduğunu bildirmekten gurur duyuyoruz. Kimi eğitiminden sonra burada kalıp hayatına gelecekteki ekonomimize katkı sağlayan bir Kanadalı olarak devam ederken, kimi ülkelerine, burada eğitim görürken kurdukları güçlü Kanada bağlarına sahip olarak geri dönecek ve Kanada’nın gelecekteki elçileri olacaklar.

ÜLKE

Kanada

ŞEHİR

Toronto, Vancouver

PROGRAMLAR

• Lisans için University Pathway programları
• Yüksek lisans için geçiş programları
• Genel İngilizce
• Yaz Kampları
• Genç - Yetişkin Programları
• İş İngilizcesi
• IELTS-TOEFL Cambridge Sınav Hazırlık Programları

KONAKLAMA

Aile yanı konaklama

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter