Kaplan International English

Stanley Kaplan tarafından 1938 yılında kurulan okulumuz, 75 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere eğitim hizmeti sunmaktadır ve alanında dünyanın en büyük özel kurumlarından birisidir.

Kaplan International English, 16 yaş ve üzerindeki öğrencilere popüler konumlarda bulunan 41 farklı okulda İngilizce dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. Empire State Binası’ndaki okulumuz, 25 yaş ve üzeri öğrencilerimiz için olan Londra Trafalgar Meydanı ve National Gallery binasının hemen yanında bulunan okulumuz, Los Angeles’ta UCLA kampüsünün yakınındaki binamız ve Toronto’da bulunan okulumuz bazı örneklerdir.

Öğrenciler, çalışmalarına en yüksek kapasitede yardımcı olan Kaplan’ın kendi kitapları ve yenilikçi online aktivitelerinin dahil olduğu Kaplan’ın eşsiz K+ Öğrenme Sisteminden faydalanabilirler.

Öğrenciler, Üniversite Yerleştirme hizmetimizden faydalanabilir ve 250’den fazla ortak kolej ve üniversitemiz ile iletişime geçebilirler. Öğrencilerimize kendileri için en iyi programı bulmaları ve eğitim alanında öne çıkan okullara başvuru yapmaları konusunda yardımcı oluyoruz.

Dahası, dünya genelinde her okulumuzda harika okul binaları, kaliteli konaklama seçenekleri ve heyecan verici sosyal programlarımız vardır. Okulumuzda eğitim görmüş öğrencilerimizin %96’sı Kaplan’ı arkadaş ve aile çevrelerine tavsiye etmektedirler.

ÜLKE

İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda

ŞEHİR

Londra, Manchester, Cambridge, Liverpool, Torquay, Bath, Edinburgh, Oxford, Bournemouth, Salisbury, Dublin, Auckland, Melbourne, Sidney, Perth, Adelaide, Brisbane, Cairns, Vancouver, Toronto, New York, Boston, Washington

PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, GMAT, GRE), İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Pathway

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

• Aile Yanı konaklama
• Yurtta konaklama

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter