St Clare's, Oxford

İngiltere’nin Oxford kentinde bulunan St Clare’s, Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Programı, IB öncesi eğitimi, University Foundation Programı, Gateway to University Programı, Lisans Programı, İngilizce dil eğitimleri ve IB öğretmen eğitim atölyeleri de dahil olmak üzere birçok farklı alandaki eğitimi öğrencilere sağlamaktadır.

Dil becerilerini geliştirmeyi hedefleyen öğrenciler için çeşitli İngilizce programlarımız bulunuyor. Düşük mevcutlu sınıflarda haftalık 21 saat şeklinde sunulan eğitimlerimizden bazıları, günlük hayattaki İngilizce kullanımıyla öğrencilerin kendine olan güvenini geliştiren English for Life Programı, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlananlar için ideal bir eğitim sunan English for Examinations Programı ve sınıfta verilen dersler ile özel dersleri bir araya getiren English Combination Programıdır.

Yaz programlarımız ise Haziran ve Ağustos ayları arasında, 2 ila 3 haftadan 6 haftaya kadar sürüyor ve 3 başlıkta sunuluyor: Çocuklar (13-15 yaş) Gençler (15-17 yaş) ve Yetişkinler (17 yaş ve üzeri).

Üniversite öğrenimine hazırlık amacı taşıyan öğrencilerimiz ise, dünya genelinde tüm üniversitelerce tanınan Uluslararası Fakülte Diploması (IB) ya da IB’ye hazırlık amaçlı olarak tasarlanan IB öncesi eğitimi (Pre-IB) programlarımızın yanı sıra, üniversite hazırlığınızda onlara yardım eden ve istedikleri İngilizce dil düzeyine ulaşabilmelerini sağlayan University Foundation Programını ya da Foundation eğitimine hazırlık amaçlı olarak tasarlanan Gateway to University Programını tercih edebilirler.

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Oxford

PROGRAMLAR

Genel İngilizce (uzun ve kısa dönem), English for Examinations Programı, Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Programı ve Pre-IB, University Foundation Programı, Gateway to University Programı, English plus Academic Subjects Programı, Bire bir İngilizce Programı, IB Öğretmen Eğitimi, Gençler için Genel ve Yoğun İngilizce (15-17 yaş, yaz dönemi), Gençler için Akademik Konular Programı (15-17 yaş, yaz dönemi), Çocuklar için İngilizce ve Aktiviteler (1015 yaş), Genç Liderler (10-15 yaş)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Evde Konaklama

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter