Summer Discovery and Discovery English

Summer Discovery, ortaokul ve lise öğrencileri için Üniversite öncesi akademik zenginleştirme ve İngilizce dil programı alanında ilk sırada yer alan okullardan biridir. Her geçen yıl daha fazla öğrenci ABD, İngiltere - ve şimdi Singapur’da - en saygın üniversitelerle yaptığımız ortaklık ile yürütülen Üniversite öncesi yaz programlarına katılarak eğitim geleceklerine katkıda bulunuyor.

Geride bıraktığımız sene okulumuzda 75 farklı ülkeden gelen öğrencilerimize eğitim sunduk. Summer Discovery olarak hedefimiz öğrencilerimize gerçek bir Amerikan Üniversite deneyimi yaşatmak. Tamamı üniversite dersliklerinde ve üniversite eğitmenleri tarafından çeşitli konularda verilen 300 farklı eğitim arasından seçim yapabilen öğrenciler, aynı zamanda tek bir konu özelinde tam günlük yoğun bir eğitimi de tercih edebilirler.

Akademik başarı amacıyla İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen Uluslararası öğrencilerimiz için olan yoğun İngilizce dil müfredatı ABD’deki en iyi üniversitelerden olan Los Angeles’taki UCLA, Washington D.C.’deki Georgetown University ve New York’taki Pace University’de sunuluyor. Öğrenciler kampüs içinde, şehre ve dersliklere yürüme mesafesindeki bir öğrenci yurdunda, diğer İngilizce konuşan öğrencilerle birlikte konaklıyor. Summer Discovery’de öğrenciler her gün öğleden sonra ve akşam olmak üzere eğlenceli, sportif ve kültürel aktivitelere katılıyor. Yemek, konaklama ve aktiviteler ise ücrete dahil.

ÜLKE

ABD, İngiltere, Singapur

ŞEHİR

Los Angeles, Santa Barbara, Boulder, Austin, Ann Arbor, Coral Gables, Washington D.C., Philadelphia, New York, Boston, Cambridge, Londra, Singapur

PROGRAMLAR

Üniversite Öncesi Akademik Zenginleştirme, Staj ve İngilizce Dil Programları; İşletme Dersleri, STEM Programı, Hukuk ve Hükümet Programı, Liderlik Programı, Üniversite Hazırlık Programı, İngilizce Dil Programları ve daha fazlası.

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Öğrenci Yurdunda Konaklama

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter