Fuarlar
 /  Fuarlar

Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı 2020

Dünyanın her yanından insanları, çeşitli kültürleri bir araya getiren ve yenilikçi eğitim sistemine sahip dil okulları StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı’nda! İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve daha birçok dili StudyExpo’yla dünyanın en iyi lokasyonlarında en yeni öğrenim teknikleriyle hızlıca öğrenebilirsin. Yurtdışında yabancı dilini geliştirirken ya da yeni bir dil öğrenirken yeni yerler keşfederek ve farklı ülkelerden insanlar tanıyarak kültürel duyarlılığını artırmanın yanı sıra küresel bir sosyal çevre de edinebileceksin.

StudyExpo’da yer alan her yaşa ve seviyeye uygun eğitim programlarıyla yeni bir dil öğrenme hedefini, teknolojik merkezlerde; özel atölyeler, aktiviteler ve projelerle rahatça gerçekleştirebileceksin. Yurtdışında eğitim sırasında kişiye özel rahat ve güvenli konaklama seçenekleri de StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı'nda mevcut. Hayat boyu hatırlayacağın mükemmel bir deneyimle hızlı ve kalıcı bir dil eğitimi için 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihlerinde StudyExpo’da buluşalım!

TARİH

ŞEHİR

FUAR ALANI

22 Şubat 2020, Cumartesi İstanbul Avrupa Yakası Hilton Harbiye
23 Şubat 2020, Pazar İstanbul Avrupa Yakası Hilton Harbiye
25 Şubat 2020, Salı Ankara Sheraton Ankara
27 Şubat 2020, Perşembe İzmir Hilton Izmir
29 Şubat 2020, Cumartesi İstanbul Anadolu Yakası Hilton Kozyatağı
1st Mart 2020, Pazar İstanbul Anadolu Yakası Hilton Kozyatağı

Fuara Giriş İçin Ücretsiz Online Davetiye

ORGANİZASYON

SPONSORLAR

TRAVEL AGENCY PARTNER

Bilimevi, GKR, İdealist ve Karya olarak, yurtdışı eğitim sektöründe uzun yıllardır var olan birikimimizi ve deneyimimizi bir araya getirerek, farklı bir yaklaşıma ve yepyeni bir tarza sahip fuarlar düzenlemek, bu vesileyle de sektörümüzün gelişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunmak üzere yola çıktık.

Daha fazla >>>

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ