Kayıt Günleri
 /  Kayıt Günleri

StudyExpo Yurtdışı İngilizce Dil Okulları Kayıt Günü


Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak veya bir yaz okuluna katılmak istiyor fakat gideceğin ülkeye, şehre, okula bir türlü karar veremiyor musun? Haydi gel, karar vermende yardımcı olalım. StudyExpo Yurtdışı İngilizce Dil Okulları Kayıt Günü’nde; İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’dan en iyi okulların Türkiye temsilcileriyle yüz yüze görüş, aklındaki tüm soruların yanıtını bul. Üstelik, erken kayıt indirimleri ve cazip promosyonlardan faydalan!.. Katılım ücretsiz, danışmanlık hizmeti bedava!..

Tarih: 17 Mart 2019 Pazar

Saat: 11:00 – 18:00

Yer: DoubleTree by Hilton Hotel Moda, Kadıköy

Ücretsiz Online Davetiye İçin Tıklayınız.

KATILIMCI OKULLAR

Sektörün öncülerinden olan Alpadia Language Schools, Montrö, İsviçre’de bulunan bir dil eğitim kurumudur. 16 yaş ve üstündeki öğrencilerimiz için Montrö, Berlin, Freiburg ve Lyon’da yıl boyu sunduğumuz Fransızca ve Almanca kurslarımıza ek olarak, daha genç öğrencilerimiz için (8 – 17 yaş arası) İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca yaz kurslarımız mevcuttur.

Uluslararası alanda 15 ayrı akreditasyona sahip olan okulumuzu diğer okullardan ayıran özellikler, 20 yılı aşkın yabancı dil eğitim tecrübesi ile bu tecrübenin getirdiği itibar ve kaliteli tesislerimizdir. En büyük hedefimiz öğrencilerimizin dil eğitimlerini yaşadıkları bölgenin kültürlerini özümseyerek daha ileri seviyeye taşımaları ve ufuklarını genişletip gelecekleri için ilham almalarıdır.

ÜLKE

İsviçre, Almanya, Fransa, İngiltere

ŞEHİR

Montreux, Leysin, Ascona, Engelberg, Berlin, Freiburg, Frankfurt-Lathnal, Lyon, Paris-Igny, Biarritz, Londra, Portsmouth, Keele, Brighton

PROGRAMLAR

Almanca/Fransızca Intensive 25 - Almanca/Fransızca Standart 20 - Almanca/Fransızca 30+ Standart - Almanca/Fransızca Premium 30 - Almanca/Fransızca Özel ve Online dersler - Almanca/Fransızca Combi 5&10 kursları - Sınav hazırlık - Üniversiteye hazırlık – Standart Genç yaz okulu - Intensive Genç yaz okulu - Gençler için haftalık extra 5 saat özel ders - Gençler için Premium + optional aktivite paketi

EĞİTİM DİLİ

Almanca, Fransızca, İngilizce, İtalyanca

KONAKLAMA

• Aile yanı konaklama

• Öğrenci evi

• Stüdyo daireler

• Otel

40 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce öğreten ATC Language Schools, İrlanda’da düzenlendiği konaklamalı junior programlarına ek olarak, yıl boyunca yetişkinler için de İngiltere ve İrlanda’da 3 yeni, yıl boyu programı sunuyor. ATC Language Schools; Quality English, ACELS, MEI, British Council ve English UK gibi uluslararası eğitim alanında önde gelen kurumların faal üyesidir ve her biri tarafından akredite olmuştur.

Birçok noktada özenle seçilmiş olan ev sahibi ailelerimizin yanı sıra, yetişkinler için çeşitli konaklama seçeneklerimiz de bulunuyor. Buna ek olarak, hem evde, hem de aile yanında konaklama opsiyonuna sahip, 8 farklı junior yaz merkezini de sunuyoruz.

Dublin şehir merkezinin tam ortasında yer alan South William Street’teki 16 sınıflı Dublin okulumuz ve merkezin güneyinde, deniz kenarındaki Bray okulumuz ile İrlanda’da 2 farklı noktada hizmet veriyoruz.

İngiltere’nin güneyinde ise, Londra’ya 1 saatten daha yakın mesafede bulunan Winchester’da yetişkinler için yıl boyu eğitim veren küçük bir okulumuz daha bulunmaktadır.

ATC ile hazırlanan öğrenciler, Genel ve Yoğun İngilizce Programlarının yanında Sınav Hazırlık Programları veya Öğretmen Eğitim Programları gibi kapsamlı birçok plandan kendilerine uygun olanı seçebilir.

ÜLKE

İrlanda, İngiltere

ŞEHİR

Dublin, Bray, Winchester

PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Cambridge Sınavı Hazırlık, İş İngilizcesi, Öğretmen Eğitim Programları, Özel Eğitimler için İngilizce, Yıl Boyu Junior Programları, Junior Yaz Programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Otel, Öğrenci Evi

1973 yılında kurulan ve dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye kaliteli eğitim sunan Bayswater College, British Council ve Digital Marketing Institute tarafından akredite edilmesinin yanı sıra English UK ve ALTO üyesidir.

Bayswater College olarak bir çok farklı yaş grubu ve ihtiyaca yönelik eğitim sunuyoruz. IELTS hazırlığından Family Holiday programlarına kadar uzanan bir yelpazeye sahibiz. Okulumuz aynı zamanda Dijital Pazarlama için ihtiyacınız olan temel ve önemli becerileri geliştirebileceğiniz Professional Diploma in Digital Marketing programını sizlere sunuyor. NQF Level 5 seviyesinde olan bu program 4 hafta sürüyor.

Bütünüyle yenilenmiş olan okulumuz Londra’nın merkezinde yer alıyor ve içinde interaktif dokunmatik ekranlarla donatılmış 15 sınıf bulunuyor. Ayrıca okulumuz öğrenciler için 4 ortak alana, sessiz çalışma alanlarına ve ortak kullanımlı mutfağa sahip. Okulumuz, Londra’nın özenle seçilmiş bölgelerine, görülmesi gereken yerlerine ve müzelerine düzenlenen geziler ile harika bir sosyalleşme fırsatı da sunuyor. Yerel şirketlere geziler ve okulu ziyaret eden konuşmacılar da okulumuzun sağladığı fırsatlar arasındadır. Bayswater College aynı zamanda bir sosyal girişimdir ve imkanları az olan çocukların eğitim alabilmeleri için de çalışmaktadır. Bayswater College’da eğitim aldığınız her hafta için, sizin ülkenizdeki eğitim projelerine destekte bulunacağız.

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Londra

PROGRAMLAR

• Genel İngilizce Programları
• Sınav Hazırlık Programları (IELTS),
• Explore London Programı,
• Bire Bir Dersler,
• Aile Programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Evi

Canadian College ve Canadian College of English Language, 1991 yılından beri, dil eğitimini Konaklama Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Proje Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Bilgi Teknolojileri (IT) ve İşletme Yönetimi gibi kariyer programları ile bir araya getiren kısa ve uzun dönemlik profesyonel Co-op (Work & Study) programlarını öğrencilerine sunuyor.

Co-op programlarımız, öğrencilerin ilgili alandaki bilgi birikimlerinin artması ve uygulamalı pratikle deneyim kazanmalarının yanı sıra, sektörün büyük çoğunluğunca tanınmış olan Proje Yönetimi Enstitüsü (PMI), Uluslararası Ticaret Eğitimi Forumu (FITT), Amerikan Otel ve Konaklama Eğitim Enstitüsü (AHLEI) ve ADOBE, Windows, CompTIA, RedHat ve CISCO gibi önemli firmalarca verilen sertifikaları elde etme fırsatını onlara sunar.

Canadian College of English Language (CCEL) ise, Smrt English müfredatını ve PAPERLESS ESL eğitim metodunu kullanan bir okuldur. Derslerimizdeki temel öğretim kaynaklarımız teknoloji ve çevrimiçi içeriklerdir. Öğretmenlerimiz tarafından, öğrencilerimiz için tümüyle dijital ve web tabanlı olarak oluşturulan Smrt, internetin öğrenim ve öğretim alanlarındaki potansiyelini gün yüzüne çıkarmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin İngilizce’nin tüm alanlarında gelişmelerinin yanı sıra, birçok işveren kurum için oldukça önemli olan bilgisayar becerilerinin de gelişmesi sağlanmaktadır.

Aynı zamanda, Vancouver’daki devlet okullarındaki programlardan yararlanarak, çalışma amaçlı Post-Graduate Work Permit için adım atma olanağı da sunulmaktadır.

ÜLKE

Kanada

ŞEHİR

Vancouver

PROGRAMLAR

İngilizce Dil Eğitimi Programları (Yarı Zamanlı / Tam Zamanlı Yoğun ve Çok Yoğun), Tüm Seviyeler için İngilizce Programları, TOEFL, IELTS, Cambridge Sınav Hazırlık Programları, Coop Programları University Pathways Programı, İş İngilizcesi, Diploma ve Sertifika Programları (St. Lawrence College ortaklığında, Vancouver’da)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Yurtta Konaklama, Öğrenci Evinde Konaklama

1979 yılında Dublin’deki kuruluşundan bu yana Centre of English Studies (CES), dünyanın bir çok ülkesinden binlerce öğrencinin dil eğitimi hedeflerine yardımcı olmaya devam ediyor. Geride kalan 40 yıl içerisinde ana merkezimize ek olarak İngiltere ve İskoçya’da merkezler açtık. 2018’de ise CES ailesi içindeki sekizinci okulumuzu Toronto, Kanada’da açmanın mutluluğunu yaşadık.

CES bir aile okuludur ve bu, merkezlerimizde tanık olacağınız değerlerimize de yansımaktadır. Eğitimci ve yöneticilerden oluşan ekibimiz öğrencilerin en üst seviye dil eğitimi deneyimini yaşamaları için çalışmaktadır. Bütün öğretmenlerimiz alanlarında donanımlı ve EFL öğretmenlik yeterliliğine sahiptir.

Dil eğitimi, öğrencileri dünyanın farklı köşelerinden kültürlerle iletişim kurabilmeleri için gerekli olan fırsat ve becerilerle donatmak amacını taşır. 2018 yılında 85 ayrı ülkeden öğrenciye okullarımızda eğitim vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

CES olarak tüm okullarımız aile yanı konaklama seçeneğinin yanı sıra, konut ve otel konaklamalarının da dahil olduğu geniş bir çeşitlilikte alternatif konaklama seçenekleri de sunuyor.

CES’te bizim için öğrenciler her zaman ilk sırada yer alır ve onların amaçlarına ulaşmaları için çalışırız. Bu amaç üniversiteye devam etmek, profesyonel hayatta terfi almak ya da sadece yeni bir dilde yetkin gelmek olalbilir; kendini adamış ekibimiz gerekli destek ve yol gösterme için her zaman öğrencilerin yanında yer alır.

ÜLKE

İrlanda, İngiltere, İskoçya, Kanada

ŞEHİR

Dublin, Londra, Worthing, Oxford, Leeds, Harrogate, Edinburgh, Toronto

PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programları, Yoğun İngilizce Programları, IELTS Hazırlık Programları, Cambridge Sınavları Hazırlık Programları, Kombine Edilebilen Programlar, Bire Bir Dersler, Genel İngilizce ve İş İngilizcesi Programları, Uzun Süreli Programlar, Çok Merkezli Programlar, 50 Yaş ve Üstü için İngilizce ve Kültür Programları, Profesyoneller için İngilizce Programları, Öğretmenler için İngilizce Programları / CLIL

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Evi

CLLC Toronto

Kanada’nın kalbi ve Kanada kültürünün merkezi olan Toronto’da öğrencilerimize unutamayacakları bir eğitim deneyimi vadediyoruz. Kanada’nın en heyecan verici şehrinin merkezinde bulunan CLLC Toronto; kaliteli eğitmenleri, özel ders programı ve yönetim tarzı ile gerçekten “Tam bana göre!” diyebileceğiniz bir okuldur.

CLLC Ottawa

CLLC Ottawa; çeşitlilik, kültür ve Kanada’da unutulmayacak anılar kazanmak isteyen öğrenciler için akla gelen ilk ESL seçeneğidir. Görülmeye değer Ottawa Nehri’nin kıyısında yer alan ve Kanada Hükümetine ev sahipliği yapan Ottawa, Kanada’nın kültürel merkezlerinden de biridir. CLLC Ottawa’da kaliteli ekibimiz sıcak ve samimi bir ortam eşliğinde öğrencilerimize birinci sınıf bir İngilizce dil eğitimi verirler. CLLC Ottawa’nın; ingilizcelerini, kültürel olarak hazırlanmış bir ders programı eşliğinde geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz.

CLLC Halifax

CLLC Halifax doğu kıyısında bulunan en iyi ESL eğitim merkezlerinden birisidir. Tarihi ve büyüleyici Halifax, Nova Scotia’da bulunan okulumuzda, öğrencilere alanında uzman olan lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış eğitmenlerimiz tarafından eğitim verilir. Plus 1 Sınıfı, akredite edilmiş Üniversite Pathway Programımız, benzeri olmayan “Fly-Free with CLLC” kampanyamız ve aktivite programlarımız ile öğrencilere çeşitli, esnek ve öğrenci odaklı akademik programlar ve unutamayacakları ingilizce dil eğitimi deneyimi sunuyoruz.

ÜLKE

Kanada

ŞEHİR

Toronto, Ottawa, Halifax

PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık Programı, UPP (Üniversiteye Hazırlık Programı), SEES (Standart İngilizce Sınav Becerisi) Programı (IELTS, TOEFL, TOEIC)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile yanı

1905 yılına kadar uzanan ve yüksek kalitede eğitime adanmış tarihi ile Malta’da doğan EC English, şimdi dünyanın en önde gelen İngilizce konuşulan yerlerinde – İngiltere, ABD, Kanada, Güney Afrika, Malta, Avustralya, Yeni Zelada - en yüksek kalitede İngilizce dil eğitimi sunmaya devam etmektedir.

Yılın En İyi Dil Okulu (Star Awards), Malta ve İngiltere’nin En İyi Dil Okulu (Türkiye UED) gibi pek çok prestijli ödüle layık görülen EC English, Orange Carpet Experience hizmetiyle de İngiltere Müşteri Deneyimi Ödüllerine layık görülmüştür.

Pek çok ikonik şehrin kalbinde bulunan modern ve rahat okullarıyle EC her yıl tüm dünyadan 140 ülkeden 40.000 üzerinde öğrenci ağırlamakta ve başarı garantisi vermektedir.

ÜLKE

İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Güney Afrika, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda

ŞEHİR

Londra, Brighton, Bristol, Manchester, Oxford, Cambridge, Boston, New York, Washington DC, San Francisco, San Diego, Los Angeles, Miami, Montreal, Vancouver, Toronto, St. Julian’s, Cape Town, Dublin, Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Sydney, Auckland.

PROGRAMLAR

• Genel İngilizce
• Akademik İngilizce
• Üniversite Yerleştirme Programlar
• Sertifika Programları
• Çocuklar için İngilizce

EĞİTİM DİLİ

İngilizce, Fransızca (sadece Montreal için)

KONAKLAMA

• Aile yanı konaklama
• Paylaşımlı evler
• Paylaşımlı apartmanlar

The English Language Center, 1962’den beri Brighton’da ve 1936’dan beri Eastbourne’da okulları bulunan, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Her iki okulun da uluslararası alanda itibarı vardır ve British Council denetim sonuçlarına göre ‘Mükemmellik Merkezleri’dir. ELC Brighton, Brighton ve daha geniş anlamda İngiltere’nin en iyi dil okullarından biridir.

Bir eğitim kurumu olarak misyonumuz, yüksek kalitede öğretim ve mükemmel öğrenci hizmetleri sunmaktır. Herkesin farklı ihtiyaç ve farklı hedeflere sahip olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size bireysel ilgi göstereceğiz.

Dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza ve gerçek yaşamda iletişim kurmanıza yardımcı olmak için sunduğumuz hizmetler:

Her iki okul da merkezi bir konuma ve son teknolojiyi içeren mükemmel olanaklara sahiptir. Tüm konaklamalar okullarımıza 30 dakikalık mesafede bulunur. Deneyimlerimize göre, yaşadığınız yerden mutlu değilseniz iyi bir eğitim alamazsınız, bu nedenle aile yanı konaklamalarımız özenle seçilir ve bunun sonucunda öğrencilerimizden aldığımız geri bildirim her zaman olumludur.

ELC; İngilizce pratik yapmanızı, uluslararası arkadaşlar edinmenizi, Birleşik Krallık’taki yaşam tarzını öğrenmenizi ve bu güzel adayı keşfetmenizi sağlama amacı ile sosyal aktiviteler ve hafta sonu gezileri sunar. Tam zamanlı sosyal organizatörlerimiz, tüm hafta boyunca geziler düzenlemektedir

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Brighton ve Eastbourne

PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Yoğun IELTS Hazırlık, TOEIC Hazırlık, Akademik Yıl Programı, İş İngilizcesi/İdari İngilizce, Öğretmen Eğitimi

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

• Aile Yanı
• Yurt
• Öğrenci Evi
• Otel
• Konuk Evleri

Geride bıraktığımız 50 yıl boyunca ELS Language Centers 140 farklı ülkeden gelen 1 milyonun üzerinde uluslararası öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı oldu. ELS, dünyada ABD’de en çok kampüsü bulunan İngilizce dil okulu ağıdır ve bu ülkede çoğu üniversite kampüslerinde yer alan 50’den fazla eğitim merkezine sahiptir.

ELS Sertifikası, TOEFL® ve IELTS™ ile beraber, uluslararası öğrenci kabul aşamasında Amerika’da bulunan üniversiteler tarafından İngilizce yeterliliği alanında en çok kabul gören üç standart ölçütünden biridir. Buna ek olarak, ELS, Amerika’da standardize edilmiş İngilizce yeterlilik sınavları TOEFL®iBT ve IELTS™ uygulayan en büyük kurumdur. Amerika’da bulunan 600’den fazla üniversite bir “Advanced ELS Level” (Intensive English Program – English for Academic Purposes) programının tamamlanmış olmasını öğrenci alım sürecinde İngilizce yeterlilik açısından kabul etmektedir. ELS ile ortak çalışan 500’den fazla üniversite ise öğrencilere Şartlı Kabul Mektubu (Conditional Letters of Admission – CLA) yollayarak İngilizce dil yeterliliğinin sağlanması halinde üniversiteye kabulün gerçekleşeceğini bildirmektedir.

ÜLKE

ABD, Kanada

ŞEHİR

ABD: 42 Şehir
Kanada: 2 Şehir

PROGRAMLAR

Akademik İngilizce Programı, Genel İngilizce Programı, İş İngilizcesi programı, Yöneticiler için İngilizce Programı, Gençlik Kampları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Yurtta Konaklama Öğrenci Evinde Konaklama, Aile Yanı Konaklama

Eurocentres’ın tarihçesi 1948 yılına kadar dayanıyor. 70 yıldan daha uzun süredir sahip olduğumuz akademik mükemmeliyet ile desteklenen metodolojimiz her bir öğrencinin hızlı ve etkin bir şekilde dil öğrenmesini garanti ediyor. Eurocentres, İngilizce ve Fransızca’yı bu dillerin konuşulduğu ülkelerde öğretiyor.

Dünya çapında 8 ülkede 19 okulu bulunan Eurocentres, insanların arasındaki ulusal, kültürel ve sosyal engelleri kaldırarak yeni bağların kurulmasını teşvik ediyor. Asıl görevimiz, öğrencilerimizin yabancı bir dil öğrenmeleri, bunu kullanarak kariyerlerinde avantaj kazanmaları ve başarıyla yaşamlarını sürdürebilmeleridir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere yüksek nitelikli bir eğitim olanağı sunuyoruz. Ortak, kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş dil öğrenim fırsatlarına odaklanan EUROCENTRES SUCCESS SYSTEM ile eşgüdümlü hareket eden programları öğrencilerimiz için sağlıyoruz. Eurocentres’ın online öğrenim kampüsü “my.Eurocentres” tarafından desteklenen harmanlanmış bir öğrenim yaklaşımına sahibiz. Dil öğrenimi konusunda Avrupa Konseyi’nin danışmanı olarak, Avrupa Ortak Dil Çerçevesi’nin (CEFR) geliştirilmesinde etkin bir rol alıyoruz. 21. Yüzyılın küresel vatandaşlarına, yaşamlarında potansiyellerinin tamamını kullanabilmeleri için gereken iletişim yeteneklerini ve özgüveni sağlıyoruz.

Yılda 5.000’den fazla öğrenci IELTS sınavına Eurocentres aracılığıyla katılıyor, bu da İngiltere sınav merkezimizi bu alanda Avrupa’daki en önemli noktalardan biri haline getiriyor.

ÜLKE

İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya, Güney Afrika, Malta, Fransa

ŞEHİR

Londra, Cambridge, Brighton, Bournemouth, Dublin, Galway, Malta, Cape Town, San Diego, Toronto, Vancouver, Lunenburg, Melbourne, Sydney, Cairns, Paris, La Rochelle, Amboise

PROGRAMLAR

Genel Dil Eğitimi Programları, Sınav Hazırlık Programları, İş İçin Yabancı Dil, Kültürel Aktivite Programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce, Fransızca

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Yurdunda Konaklama, Öğrenci Evi

ILSC Dil Okulları, 1991 yılından bu yana 100’den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerine dil eğitim programları sunmaktadır. ILSC Eğitim Grubunun Kolejleri, Öğretmen Eğitimi, İş için Dil Eğitimi ve Sürekli Eğitim departmanlarının da bulunduğu 5 bölüm içerisinde ILSC Dil Okulları en büyük ve en uzun süredir hizmet veren kurumdur.

İlkokulu 1991 yılında Kanada’nın Vancouver şehrinde açıldığından bu yana ILSC dil eğitiminde dünya lideri haline geldi.

2013 ve 2014 yıllarında ILSC, alanında çalışan diğer partnerleri tarafından dil eğitimi alanında kalitenin göstergesi olan Study Travel Magazine Ödülleri En İyi Zincir Okul ödülüne layık görülmüştür. Öğrencilerin seçkin ve hayatlarını değiştirecek bir eğitim ve yaşam tecrübesi kazandıkları ILSC Dil Okulları’nın dil ve kariyer eğitimi konusunda en iyi okullardan biri olmasını sürdürme misyonumuzu gerçekleştirmek için yüksek standartlardaki akademik başarımızı ve hizmetlerimizi korumak için çalışmaya devam ediyoruz.,

ÜLKE

Kanada, Avusturalya

ŞEHİR

Vancouver, Toronto, Montreal, Sydney, Brisbane, Melbourne

PROGRAMLAR

• Genel İngilizce
• Sınav Hazırlık
• Kariyer Programları
• Junior Kampları
• İş İngilizcesi

EĞİTİM DİLİ

İngilizce, Fransızca

KONAKLAMA

• Aile yanı konaklama
• Öğrenci Evi
• Hostel

ILAC’ın Toronto ve Vancouver’da bulunan 9 adet butik okulu dünyanın en iyileri arasında yer alır. Bu okullar ferah ve modern alanlarıyla öğrenme ve sosyalleşme için mükemmel atmosferi sağlar.

ILAC olarak her sene dünyanın her yanından İngilizce eğitimindeki başarımızı ve müşteri memnuniyetimizi kanıtlayan ödüller almaktayız.

ILAC, Kanada’nın en büyük ve en çok ödül alan okuludur ve her sene 14,000’den fazla öğrenci ILAC’ı tercih etmektedir.

Dünyanın en canlı ve çok kültürlü ki şehrinde eğitim sunan ILAC’a 75’i aşkın farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. Ödüllü üniversite hazırlık programı, 80’i aşkın partner üniversiteye IELTS ve TOEFL olmadan kabul sağlar. Her sene 700’den fazla öğrenci ILAC sayesinde üniversitelere kabul alır. Öğrenciler hayat boyu devam eden arkadaşlıklar ve uluslararası bağlantılar kurma fırsatı yakalarlar.

TÜM DÜNYA ILAC’TA BULUŞUYOR

Kanada’nın dünyadaki en iyi yüksek öğrenim sistemine sahip olduğunu ve gerçek ‘’Fırsatlar Ülkesi’’nin kapılarının dünyanın en parlak zekalarına açık olduğunu bildirmekten gurur duyuyoruz. Kimi eğitiminden sonra burada kalıp hayatına gelecekteki ekonomimize katkı sağlayan bir Kanadalı olarak devam ederken, kimi ülkelerine, burada eğitim görürken kurdukları güçlü Kanada bağlarına sahip olarak geri dönecek ve Kanada’nın gelecekteki elçileri olacaklar.

ÜLKE

Kanada

ŞEHİR

Toronto, Vancouver

PROGRAMLAR

• Lisans için University Pathway programları
• Yüksek lisans için geçiş programları
• Genel İngilizce
• Yaz Kampları
• Genç - Yetişkin Programları
• İş İngilizcesi
• IELTS-TOEFL Cambridge Sınav Hazırlık Programları

KONAKLAMA

Aile yanı konaklama

Kings Education, 1957 yılında kurulmuştur ve kurulduğu yıldan itibaren İngiltere ve Amerika’da bulunan dil okulları ve kolejler arasında en kaliteli seçeneklerden biri olarak öğrencilere eğitim vermeye devam etmektedir. Kings öğrencileri farklı ve esnek program seçeneklerinin yanı sıra, deneyimli öğretmenler, kapsamlı kaynaklar ve çok uluslu bir ortamdan da faydalanırlar. Ayrıca, endüstride öncü konumda bulunan konaklama şartlarına, rahat ulaşılan kolej konumlarına, çok sayıda aktivite, öğrenci kulübü ve gezi imkânına sahiptirler.

İngiltere’de Londra, Oxford, Brighton ve Bournemouth şehirlerinde ve Amerika’da New York, Boston ve Los Angeles’ta şubeleri bulunan Kings Education, her bir öğrencinin ihtiyacını öğrenme yaklaşımının merkezine koyarak, öğrencileri için kişiselleştirilmiş bir öğrenme planı ve süreç oluşturur. Kings, onlarca yıllık deneyimi sayesinde, öğrenciler için yalnızca bir okul değil, yeni bilgi ve anlayış kazanacakları, birbirinden farklı kültürdeki insanların zenginliklerini öğrenecekleri, temsil ettikleri kültür ile gurur duymayı, birbirine yardım eden, adaletli ve çalışkan bireyler yetiştiren bir öğrenme topluluğu olmayı hedeflemektedir. Kings Education’da öğretmenlerin tümü DELTA, CELTA veya MA in TESOL sertifikalarından birine sahiptir. Kings, verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktiviteler, geziler ve sosyal sorumluluk projeleriyle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin hem sınıf içerisinde hem de sınıf dışında İngilizcelerini pratik ederken, bireysel gelişimlerine de katkıda bulunmaktadır.

Kings Education, tüm merkezlerinde yurt, öğrenci evi ve aile yani konaklama imkânı sunmaktadır, hem İngiltere hem Amerika merkezlerinde eğitim binalarına yürüme mesafesinde yurtlar bulunmaktadır. OFSTED (reports.ofsted.gov.uk) tarafından denetlenen Kings, hem eğitim hem de konaklama açısından öğrencilerin beklentilerini karşılayacak standartlara sahiptir. İngilizce eğitimini yalnızca gramer eğitimi ile sınırlamayan Kings, Genel ve Yoğun İngilizce programlarının yani sıra, TOEFL, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Buna ek olarak ilgi alanlarını ya da mesleki bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için; English plus Business and Leadership, English plus Business and Finance, English plus International Business, English plus Marketing and Digital Media, English plus Law, English plus Art and Design, English for Fashion, Art and Design, English plus Film programları sunmaktadır.

Kings Education dil eğitiminin yani sıra İngiltere ve Amerika’da lise ve üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için hazırlık ve pathway programları sunarak, öğrencilerin dünya sıralamasında üniversitelere yerleşmelerine yardımcı olmaktadır.

ÜLKE

İngiltere, ABD

ŞEHİR

Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, New York, Boston, Los Angeles

PROGRAMLAR

Compact İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL, IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık, İngilizce ve İşletme - Liderlik, İngilizce ve İşletme - Finans, İngilizce ve Uluslararası İşletme, İngilizce ve Pazarlama - Dijital Medya, İngilizce ve Hukuk, İngilizce ve Sanat - Tasarım, Moda, Sanat ve Tasarım İngilizcesi, İngilizce ve Film, Lisans Hazırlık Programı, GCSE, A Level, Uluslararası Lise Programı, İleri Seviye Foundation Programı, Bilim ve Mühendislik Foundation Programı, Sanat ve Tasarım Foundation Programı, Uluslararası İşletme Foundation Programı, Lisansüstü Hazırlık Programı ve Junior Yaz programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Evinde Konaklama, Evde Konaklama

LSI, 50 yılı aşkın tecrübesiyle, 7 ülke ve 14 farklı merkezde, yıl boyu dil eğitimleri vermektedir. 16 yaş üstü için tüm yıl boyunca eğitimlerimiz mevcutken, 8-11 ve 12-17 yaş grubu için tüm merkezlerimizde yaz ya da kış tatili eğitimleri sunulmaktadır.

Genel ya da yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, sınav hazırlık, A-level, İş İngilizcesi gibi çeşitli programlarımız mevcuttur. Bilinirliğimiz garantinizdir; kaliteli eğitimimizle gurur duyuyor ve sizlerle çalışmayı iple çekiyoruz.

ÜLKE

İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Fransa, İsviçre

ŞEHİR

Londra, Cambridge, Brighton, Boston, New York, San Diego, San Francisco, Berkeley, Toronto,Vancouver, Brisbane, Auckland, Paris, Zürih

PROGRAMLAR

• Genel/Yoğun İngilizce
• Sınav Hazırlık (IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge Sınavları, DELF, TEF, CCIP, GOETHE)
• Akademik İngilizce
• İş İngilizcesi
• Üniversite Hazırlık
• 8-11 yaş, 12-17 yaş ya da aile programları
• A-Level programları (sadece İngiltere)
• Premium ve mini grup dersleri
• Pilot, Hemşire (sadece Yeni Zelanda) ve Öğretmenler için (TKT) eğitimleri
• Hukuk ve Tıp İngilizcesi

EĞİTİM DİLİ

İngilizce, Fransızca, Almanca

KONAKLAMA

• Aile yanı konaklama
• Paylaşımlı daire
• Öğrenci Evi
• Otel ya da hostel

Meridian School of English, 35 yılı aşkın süredir uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli İngilizce programları sağlıyor. İki kıyı şehri, Plymouth ve Portsmouth’da bulunan okullarımızda Genel İngilizce, Özel Ders ve Sınav Hazırlığının yanı sıra öğretmenler için Profesyonel Gelişim gibi daha özelleştirilmiş eğitimler de sunmaktayız.

Meridian okulları, British Council tarafından akredite edilmiştir ve dünyanın en önde gelen eğitim birliği English UK’in bir üyesidir. Öğretmenlerimiz tam yetkinliğe sahiptir ve birbirinden çeşitli eğitimleri verebilme konusunda oldukça tecrübelidir.

Plymouth’ta bulunan Meridian School, 1919 yılında eğitim amaçlı olarak Swarthmore Centre’da inşa edilmiştir. Portsmouth’taki okulumuz ise 1890’da inşa edilmiş olan ünlü Guildhall’da yer almaktadır.

Azami sınıf mevcudu 8 kişidir. Küçük mevcutlu sınıflar, bireysel gereksinimlerinizi karşılamak için haftalık akademik planınızı öğretmeninizle görüşebilmenize olanak tanıyan daha kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanızı garanti eder.

Meridian okulları, öğrencilerin kültürel miras ve denizcilik tarihi ile dolu olan canlı kıyı şehirlerinde İngilizce öğrenmelerine fırsat tanıyor.

Her iki şehirde bulunan okulumuz da oldukça bilinen noktalara, tarihi bölgelere, göz alıcı güzellikteki Ulusal Parklara, etkileyici sahil şeridine ve kırsal bölgelere yakın olmasıyla öğrencilerimiz tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Aynı zamanda okulumuz, Stonehenge, Brighton, Londra, Oxford, St Ives, Dartmoor ve Wight Adası gibi tanınmış noktalara seyahatler düzenlemektedir.

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Plymouth, Portsmouth

PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programları, IELTS, Cambridge, TRINITY Sınavlarına Hazırlık Programları, İsteğe Göre Düzenlenen Dersler, Çalışma Deneyimi Programı (Yalnızca AB Vatandaşları ve Erasmus+ KA1 öğrencileri içindir)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Yurtta Konaklama (Plymouth’ta tüm yıl boyu, Portsmouth’ta Ocak - Eylül ayları arasında)

Oxford International English Schools İngiltere, ABD ve Kanada’da altı farklı lokasyonda akademik ve profesyonel İngilizce dil programları sunuyor. İngiltere’deki okullarımız Oxford, Greenwich (Londra) ve Brrighton, ABD’deki okulumuz San Diego, Kanada’daki okullarımız ise Vancouver ve Toronto’da bulunuyor.

Tüm okullarımız modern tesislere ve son teknoloji donanıma sahip olup tüm yıl boyu açıktır ve öğrenci geri bildirimlerinde %99 tavsiye oranına sahiptir. Tüm dersler deneyimli ve kalifiye eğitim kadrosu tarafından verilir ve öğrenciler aktivite liderlerimiz tarafından yürütülen oldukça aktif haftalık sosyal programdan faydalanırlar.

ÜLKE

İngiltere, ABD, Kanada

ŞEHİR

Londra, Brighton, Oxford, San Diego, Vancouver, Toronto

PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programları, Akademik İngilizce Programları, IELTS, FCE, CAE Sınavlarına Hazırlık Programları, İş İngilizcesi, Bire Bir Dersler, Junior Programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Yurtta Konaklama, Öğrenci Evinde Konaklama

İngiltere’nin Oxford kentinde bulunan St Clare’s, Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Programı, IB öncesi eğitimi, University Foundation Programı, Gateway to University Programı, Lisans Programı, İngilizce dil eğitimleri ve IB öğretmen eğitim atölyeleri de dahil olmak üzere birçok farklı alandaki eğitimi öğrencilere sağlamaktadır.

Dil becerilerini geliştirmeyi hedefleyen öğrenciler için çeşitli İngilizce programlarımız bulunuyor. Düşük mevcutlu sınıflarda haftalık 21 saat şeklinde sunulan eğitimlerimizden bazıları, günlük hayattaki İngilizce kullanımıyla öğrencilerin kendine olan güvenini geliştiren English for Life Programı, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlananlar için ideal bir eğitim sunan English for Examinations Programı ve sınıfta verilen dersler ile özel dersleri bir araya getiren English Combination Programıdır.

Yaz programlarımız ise Haziran ve Ağustos ayları arasında, 2 ila 3 haftadan 6 haftaya kadar sürüyor ve 3 başlıkta sunuluyor: Çocuklar (13-15 yaş) Gençler (15-17 yaş) ve Yetişkinler (17 yaş ve üzeri).

Üniversite öğrenimine hazırlık amacı taşıyan öğrencilerimiz ise, dünya genelinde tüm üniversitelerce tanınan Uluslararası Fakülte Diploması (IB) ya da IB’ye hazırlık amaçlı olarak tasarlanan IB öncesi eğitimi (Pre-IB) programlarımızın yanı sıra, üniversite hazırlığınızda onlara yardım eden ve istedikleri İngilizce dil düzeyine ulaşabilmelerini sağlayan University Foundation Programını ya da Foundation eğitimine hazırlık amaçlı olarak tasarlanan Gateway to University Programını tercih edebilirler.

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Oxford

PROGRAMLAR

Genel İngilizce (uzun ve kısa dönem), English for Examinations Programı, Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Programı ve Pre-IB, University Foundation Programı, Gateway to University Programı, English plus Academic Subjects Programı, Bire bir İngilizce Programı, IB Öğretmen Eğitimi, Gençler için Genel ve Yoğun İngilizce (15-17 yaş, yaz dönemi), Gençler için Akademik Konular Programı (15-17 yaş, yaz dönemi), Çocuklar için İngilizce ve Aktiviteler (1015 yaş), Genç Liderler (10-15 yaş)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Evde Konaklama

Summer Discovery, ortaokul ve lise öğrencileri için Üniversite öncesi akademik zenginleştirme ve İngilizce dil programı alanında ilk sırada yer alan okullardan biridir. Her geçen yıl daha fazla öğrenci ABD, İngiltere - ve şimdi Singapur’da - en saygın üniversitelerle yaptığımız ortaklık ile yürütülen Üniversite öncesi yaz programlarına katılarak eğitim geleceklerine katkıda bulunuyor.

Geride bıraktığımız sene okulumuzda 75 farklı ülkeden gelen öğrencilerimize eğitim sunduk. Summer Discovery olarak hedefimiz öğrencilerimize gerçek bir Amerikan Üniversite deneyimi yaşatmak. Tamamı üniversite dersliklerinde ve üniversite eğitmenleri tarafından çeşitli konularda verilen 300 farklı eğitim arasından seçim yapabilen öğrenciler, aynı zamanda tek bir konu özelinde tam günlük yoğun bir eğitimi de tercih edebilirler.

Akademik başarı amacıyla İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen Uluslararası öğrencilerimiz için olan yoğun İngilizce dil müfredatı ABD’deki en iyi üniversitelerden olan Los Angeles’taki UCLA, Washington D.C.’deki Georgetown University ve New York’taki Pace University’de sunuluyor. Öğrenciler kampüs içinde, şehre ve dersliklere yürüme mesafesindeki bir öğrenci yurdunda, diğer İngilizce konuşan öğrencilerle birlikte konaklıyor. Summer Discovery’de öğrenciler her gün öğleden sonra ve akşam olmak üzere eğlenceli, sportif ve kültürel aktivitelere katılıyor. Yemek, konaklama ve aktiviteler ise ücrete dahil.

ÜLKE

ABD, İngiltere, Singapur

ŞEHİR

Los Angeles, Santa Barbara, Boulder, Austin, Ann Arbor, Coral Gables, Washington D.C., Philadelphia, New York, Boston, Cambridge, Londra, Singapur

PROGRAMLAR

Üniversite Öncesi Akademik Zenginleştirme, Staj ve İngilizce Dil Programları; İşletme Dersleri, STEM Programı, Hukuk ve Hükümet Programı, Liderlik Programı, Üniversite Hazırlık Programı, İngilizce Dil Programları ve daha fazlası.

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Öğrenci Yurdunda Konaklama

Vanwest College, 30 yıllık Kanadalı bir eğitim kurumudur ve öğrencilerimize hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için hazırlık ve rehberlik sunmaktadır.

Okulumuz IALC, Languages Canada, ALTO, Quality English tarafından akredite edilmiştir.

ST Star Awards 2018’de Kuzey Amerika’daki En İyi İngilizce Okulu ve En İyi Meslek Yüksekokulları listesinde ilk 5’e girdik.

İngilizce kurslarımız her öğrencinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

• Akademik olarak güçlü
• Öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklı çalışma
• Kişiselleştirilmiş çalışma planı
• Ücretsiz kurs değişim esnekliği
• Öğrenci hizmetleri ve danışmanları

ÜLKE

Kanada

ŞEHİR

• Vancouver
• Kelowna

PROGRAMLAR

• Genel ingilizce
• Akademik Amaçlar için İngilizce (EAP)
• IELTS Sınavına hazırlık
• İş İngilizcesi ve İş İngilizcesi (BULATS)
• Aileler için İngilizce (7-12 yaş)
• Gençler için Yaz İngilizcesi (13-17 yaş)
• İngilizce + Gönüllü
• Üniversiteye hazırlık
• Seçmeli dersler
• Bire Bir Kurslar

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

• Aile yanı konaklama
• Öğrenci Evleri

Ücretsiz Online Davetiyeni Hemen Al!

ORGANİZASYON

SPONSORLAR

TRAVEL AGENCY PARTNER

Bilimevi, GKR, İdealist ve Karya olarak, yurtdışı eğitim sektöründe uzun yıllardır var olan birikimimizi ve deneyimimizi bir araya getirerek, farklı bir yaklaşıma ve yepyeni bir tarza sahip fuarlar düzenlemek, bu vesileyle de sektörümüzün gelişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunmak üzere yola çıktık.

Daha fazla >>>

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ