Alpadia Language Schools

Sektörün öncülerinden olan Alpadia Language Schools, Montrö, İsviçre?de bulunan bir dil eğitim kurumudur. 16 yaş ve üstündeki öğrencilerimiz için Montrö, Berlin, Freiburg ve Lyon?da yıl boyu sunduğumuz Fransızca ve Almanca kurslarımıza ek olarak, daha genç öğrencilerimiz için (8 ? 17 yaş arası) İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca yaz kurslarımız mevcuttur.

Uluslararası alanda 15 ayrı akreditasyona sahip olan okulumuzu diğer okullardan ayıran özellikler, 20 yılı aşkın yabancı dil eğitim tecrübesi ile bu tecrübenin getirdiği itibar ve kaliteli tesislerimizdir. En büyük hedefimiz öğrencilerimizin dil eğitimlerini yaşadıkları bölgenin kültürlerini özümseyerek daha ileri seviyeye taşımaları ve ufuklarını genişletip gelecekleri için ilham almalarıdır.

ÜLKE

İsviçre, Almanya, Fransa, İngiltere

ŞEHİR

Montreux, Leysin, Ascona, Engelberg, Berlin, Freiburg, Frankfurt-Lathnal, Lyon, Paris-Igny, Biarritz, Londra, Portsmouth, Keele, Brighton

PROGRAMLAR

Almanca/Fransızca Intensive 25 - Almanca/Fransızca Standart 20 - Almanca/Fransızca 30+ Standart - Almanca/Fransızca Premium 30 - Almanca/Fransızca Özel ve Online dersler - Almanca/Fransızca Combi 5&10 kursları - Sınav hazırlık - Üniversiteye hazırlık ? Standart Genç yaz okulu - Intensive Genç yaz okulu - Gençler için haftalık extra 5 saat özel ders - Gençler için Premium + optional aktivite paketi

EĞİTİM DİLİ

Almanca, Fransızca, İngilizce, İtalyanca

KONAKLAMA

? Aile yanı konaklama

? Öğrenci evi

? Stüdyo daireler

? Otel

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter