Exhibitors

CLLC

CLLC Toronto

Kanada’nın kalbi ve Kanada kültürünün merkezi olan Toronto’da öğrencilerimize unutamayacakları bir eğitim deneyimi vadediyoruz. Kanada’nın en heyecan verici şehrinin merkezinde bulunan CLLC Toronto; kaliteli eğitmenleri, özel ders programı ve yönetim tarzı ile gerçekten “Tam bana göre!” diyebileceğiniz bir okuldur.

CLLC Ottawa

CLLC Ottawa; çeşitlilik, kültür ve Kanada’da unutulmayacak anılar kazanmak isteyen öğrenciler için akla gelen ilk ESL seçeneğidir. Görülmeye değer Ottawa Nehri’nin kıyısında yer alan ve Kanada Hükümetine ev sahipliği yapan Ottawa, Kanada’nın kültürel merkezlerinden de biridir. CLLC Ottawa’da kaliteli ekibimiz sıcak ve samimi bir ortam eşliğinde öğrencilerimize birinci sınıf bir İngilizce dil eğitimi verirler. CLLC Ottawa’nın; ingilizcelerini, kültürel olarak hazırlanmış bir ders programı eşliğinde geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz.

CLLC Halifax

CLLC Halifax doğu kıyısında bulunan en iyi ESL eğitim merkezlerinden birisidir. Tarihi ve büyüleyici Halifax, Nova Scotia’da bulunan okulumuzda, öğrencilere alanında uzman olan lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış eğitmenlerimiz tarafından eğitim verilir. Plus 1 Sınıfı, akredite edilmiş Üniversite Pathway Programımız, benzeri olmayan “Fly-Free with CLLC” kampanyamız ve aktivite programlarımız ile öğrencilere çeşitli, esnek ve öğrenci odaklı akademik programlar ve unutamayacakları ingilizce dil eğitimi deneyimi sunuyoruz.

ÜLKE

Kanada

ŞEHİR

Toronto, Ottawa, Halifax

PROGRAMLAR

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık Programı, UPP (Üniversiteye Hazırlık Programı), SEES (Standart İngilizce Sınav Becerisi) Programı (IELTS, TOEFL, TOEIC)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Aile yanı

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter