Eurocentres

Eurocentres’ın tarihçesi 1948 yılına kadar dayanıyor. 70 yıldan daha uzun süredir sahip olduğumuz akademik mükemmeliyet ile desteklenen metodolojimiz her bir öğrencinin hızlı ve etkin bir şekilde dil öğrenmesini garanti ediyor. Eurocentres, İngilizce ve Fransızca’yı bu dillerin konuşulduğu ülkelerde öğretiyor.

Dünya çapında 8 ülkede 19 okulu bulunan Eurocentres, insanların arasındaki ulusal, kültürel ve sosyal engelleri kaldırarak yeni bağların kurulmasını teşvik ediyor. Asıl görevimiz, öğrencilerimizin yabancı bir dil öğrenmeleri, bunu kullanarak kariyerlerinde avantaj kazanmaları ve başarıyla yaşamlarını sürdürebilmeleridir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere yüksek nitelikli bir eğitim olanağı sunuyoruz. Ortak, kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş dil öğrenim fırsatlarına odaklanan EUROCENTRES SUCCESS SYSTEM ile eşgüdümlü hareket eden programları öğrencilerimiz için sağlıyoruz. Eurocentres’ın online öğrenim kampüsü “my.Eurocentres” tarafından desteklenen harmanlanmış bir öğrenim yaklaşımına sahibiz. Dil öğrenimi konusunda Avrupa Konseyi’nin danışmanı olarak, Avrupa Ortak Dil Çerçevesi’nin (CEFR) geliştirilmesinde etkin bir rol alıyoruz. 21. Yüzyılın küresel vatandaşlarına, yaşamlarında potansiyellerinin tamamını kullanabilmeleri için gereken iletişim yeteneklerini ve özgüveni sağlıyoruz.

Yılda 5.000’den fazla öğrenci IELTS sınavına Eurocentres aracılığıyla katılıyor, bu da İngiltere sınav merkezimizi bu alanda Avrupa’daki en önemli noktalardan biri haline getiriyor.

ÜLKE

İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya, Güney Afrika, Malta, Fransa

ŞEHİR

Londra, Cambridge, Brighton, Bournemouth, Dublin, Galway, Malta, Cape Town, San Diego, Toronto, Vancouver, Lunenburg, Melbourne, Sydney, Cairns, Paris, La Rochelle, Amboise

PROGRAMLAR

Genel Dil Eğitimi Programları, Sınav Hazırlık Programları, İş İçin Yabancı Dil, Kültürel Aktivite Programları

EĞİTİM DİLİ

İngilizce, Fransızca

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Yurdunda Konaklama, Öğrenci Evi

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter