Meridian School of English

Meridian School of English, 35 yılı aşkın süredir uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli İngilizce programları sağlıyor. İki kıyı şehri, Plymouth ve Portsmouth’da bulunan okullarımızda Genel İngilizce, Özel Ders ve Sınav Hazırlığının yanı sıra öğretmenler için Profesyonel Gelişim gibi daha özelleştirilmiş eğitimler de sunmaktayız.

Meridian okulları, British Council tarafından akredite edilmiştir ve dünyanın en önde gelen eğitim birliği English UK’in bir üyesidir. Öğretmenlerimiz tam yetkinliğe sahiptir ve birbirinden çeşitli eğitimleri verebilme konusunda oldukça tecrübelidir.

Plymouth’ta bulunan Meridian School, 1919 yılında eğitim amaçlı olarak Swarthmore Centre’da inşa edilmiştir. Portsmouth’taki okulumuz ise 1890’da inşa edilmiş olan ünlü Guildhall’da yer almaktadır.

Azami sınıf mevcudu 8 kişidir. Küçük mevcutlu sınıflar, bireysel gereksinimlerinizi karşılamak için haftalık akademik planınızı öğretmeninizle görüşebilmenize olanak tanıyan daha kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanızı garanti eder.

Meridian okulları, öğrencilerin kültürel miras ve denizcilik tarihi ile dolu olan canlı kıyı şehirlerinde İngilizce öğrenmelerine fırsat tanıyor.

Her iki şehirde bulunan okulumuz da oldukça bilinen noktalara, tarihi bölgelere, göz alıcı güzellikteki Ulusal Parklara, etkileyici sahil şeridine ve kırsal bölgelere yakın olmasıyla öğrencilerimiz tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Aynı zamanda okulumuz, Stonehenge, Brighton, Londra, Oxford, St Ives, Dartmoor ve Wight Adası gibi tanınmış noktalara seyahatler düzenlemektedir.

ÜLKE

İngiltere

ŞEHİR

Plymouth, Portsmouth

PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programları, IELTS, Cambridge, TRINITY Sınavlarına Hazırlık Programları, İsteğe Göre Düzenlenen Dersler, Çalışma Deneyimi Programı (Yalnızca AB Vatandaşları ve Erasmus+ KA1 öğrencileri içindir)

EĞİTİM DİLİ

İngilizce

KONAKLAMA

Yurtta Konaklama (Plymouth’ta tüm yıl boyu, Portsmouth’ta Ocak - Eylül ayları arasında)

ORGANISED BY

SPONSORS

TRAVEL AGENCY PARTNER

TECHNOLOGY PARTNER

What our exhibitors say

StudyExpo is owned, organised and supported by four reliable Turkish study abroad agencies; Bilimevi, GKR, Idealist and Karya. These agencies are considered some of the most professional, knowledgeable and experienced in the industry and they represent a significant share of the market as well as a diverse set of programs and destinations.

More >>>

Newsletter